הצהרת נגישות

1. מבוא

לנו בגרפיטי חשוב להעניק שירות איכותי, זמין, אפקטיבי ושוויוני לכלל לקוחותינו. אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים הנמצאים באתרנו ("האתר") יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות. מאמצים אלו באים לידי ביטוי בהנגשת המידע המוצג באתר ובחוויית גלישה טובה יותר.

2. נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות, לגלוש בו באמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות והתאמות נגישות באתר האינטרנט, במעטפת האתר ובתכנים דינאמיים.

התאמות הנגישות של האתר בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG 2.0 הבינלאומי. אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013.

האתר בנוי באופן נוח לניווט והתמצאות פשוטה. כמו כן, תכני האתר נכתבו בבהירות לטובת קריאה ידידותית לכל משתמש והבנה מיטבית. 

3. תפעול האתר ועזרי נגישות

בכדי לגלוש בנוחות ובקלות, הוטמעה באתר מערכת מתקדמת בשם [_נגיש בקליק__] ("התוכנה") המאפשרת להתאים את אתר גרפיטי לצרכי הנגישות של המשתמשים התוכנה כפופה לתנאי השימוש של היצרן.

בפינה הימנית העליונה של האתר מופיע כפתור נגישות לחיצה על הכפתור תפתח תפריט בו ניתן לבחור את שירותי הנגישות הרצויים לפי הצורך:

  • קורא מסך – התאמת האתר לקריאה בעזרת תוכנות הקראת מסך. מיועד לעיוורים ואנשים עם לקויות ראייה.
  • ניווט מקלדת – התאמת האתר לניווט באמצעות המקלדת. מיועד למי שמתקשה בהפעלת עכבר לניווט באתר.
  • חדות צבעונית - התאמת האתר לצבעים מנוגדים בעלי קונטרסט גבוה. מיועד לעיוורי צבעים ואנשים עם לקויות ראייה.
  • צבעוניות חד-גוונית - התאמת האתר לצבעים בגוונים של שחור ולבן. מיועד לעיוורי צבעים ואנשים עם לקויות ראייה.

4. דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור

חרף מאמצינו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך מחויבות  לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

בכל עניין הקשור בנגישות ניתן ליצור עמנו קשר בדרכים הבאות:

טל: 8754*
דואר אלקטרוני: [email protected]

רכז הנגישות בגרפיטי הוא- ינאי גואקיל

* הצהרה זו עודכנה ביום: 1.12.18